קניון אונליין לרכישות מרוכזות לחברות וועדים

THE ART OF GIVING

beartly.com

THE ART OF GIVING

כל ההסברים לפתיחת חנות באתר

חנות חדשה? כל ההסברים כאן

החלטתם שאתם רוצים חשיפה גדולה יותר לקהל לקוחות של רכישות מרוכזות אז עכשיו נשאר רק כמה צעדים לפתיחת חנות באתר

כאשר ישנה הזמנה של מוצרים מהחנות שלכם באתר תקבלו למייל הודעה על ההזמנה עם כל הפרטים ועליכם/ן ליצור קשר עם הקונים ולגבות מהם את התשלום ולדאוג למשלוח המוצרים. 

כמו כן ניתן גם להגדיר שבמייל אישור הזמנה שישלח לרוכשים יהיה מספר הטלפון לפייבוקס או ביט שלכם כך שרק תצטרכו לדאוג שאכן התשלום התקבל.

פתיחת חנות

לפתיחת חנות לחצו כאן

לאחר מילוי טופס ההרשמה כאן תקבלו מיד אימייל שהרישום התבצע בהצלחה.

הנתונים יבדקו על ידי אתר ביארטלי ולאחר סיום תהליך הרישום יפתח לכם הגישה לאזור האישי של החנות. כשהגישה תפתח תקבלו הודעה על כך באימייל.

עידכון מדיניות המשלוחים / אספקה / ביטולים ואודות החנות

לאחר שקיבלתם מייל אישור פתיחת חנות היכנסו לפרופיל שלכם על ידי המייל והסיסמא בפעם הראשונה תעברו להגדרה מהירה של החנות ורק לאחר מכן תגיעו לאזור האישי של החנות להעלאת המוצרים וסידור עמוד החנות. אם יצאתם מהאזור האישי אך עדיין מחוברים לפרופיל שלכם ניתן מעמוד הפרופיל ללחוץ על כניסה לאזור האישי.

הכניסה לפרופיל הינה על ידי לחיצה על איור הדמות בחלק העליון של העמודים באתר.

באזור האישי של החנות מימין תמצאו תפריט לניהול כל הנתונים שתצטרכו בחנות. 

בתוך תפריט הגדרות חנות תוכלו להיכנס לאודות חנות ושם להעלאות את לוגו החנות שלכם ומספר מילים עליכם/ החנות.

שימו לב לפרופרציות התמונה – הלוגו צריך להיות ריבוע מומלץ לא מעל גודל של 2000*2000

והבאנר צריך להיות בפרופרציה 1200*390

חשוב לשמור שינויים לפני מעבר לאזור אחר בתפריט!  וחכו להופעת אישור בפס הירוק בחלק העליון של העמוד – אחרת הכל ימחק

במדיניות משלוחים חשוב להקפיד למלא את הפרטים  של מדיניות האספקה/ משלוחים/ ביטולים והחזרים.

מדיניות החנות יופיע אוטמטית בכל עמודי המוצרים של החנות אלא אם כן בהעלאת המוצר הגדרתם אחרת, פרטים היכן להגדיר בהמשך העמוד.

ועדי הורים צריכים לרכוש את המתנות עד תאריך מסוים ולכן מאוד חשוב לציין זמני אספקה – אנא זיכרו לציין זאת.

 

עידכון עלויות משלוח כך שיתווסף העלות בסל הקניות

כאשר נמצאים בהגדרות חנות בתפריט משלוחים, לוחצים על ישראל הרשום בכחול ואז עוברים לעמוד שם ניתן להוסיף את אפשרויות המשלוח אותם אתם מציעים 

בעמוד זה תגדירו את דרכי המשלוח, עלויות משלוח ואם משלוח חינם מעל איזה סכום – במידה ולא תגדירו לא יחולו עלויות משלוח בהזמנה

לאחר לחיצה על הוספת אפשרויות משלוח תופיע שורה עם האופציה שנבחרה

ליחצו על סימון העיפרון בשורה זו והגדירו את מחיר המשלוח ושמו(שליח עד הבית, דואר רשום וכו’) 

כאשר מוסיפים שיטת משלוח חינם על ידי לחיצה על העיפרון ניתן להגדיר את מחיר המינימום לרכישה להופעת אופציה זו ללקוחות.

העלאת מוצרים

הוספת מוצרים לחנות שלכם על ידי כניסה לתפריט ניהול מוצרים – הוסיפו מוצר.

תצטרכו לבחור קטגוריה למוצר שלכם, שימו לב שלאחר הבחירה של הקטגוריה לא תוכלו לשנותה רק על ידי פניה להנהלת האתר גו ועד.

במידה והמוצר שלך מתאים למספר קטגוריות הנהלת האתר תעלה אותה במספר קטגוריות.

במידה ונבחרה קטגוריה שאינה מתאימה למוצר, המוצר יעלה לקטגוריה המתאימה ביותר לפי שיקול האתר.

במהלך השנה יפתחו ויסגרו קטגוריות נוספות (לדוגמא מוצרי קיץ, מתנות לחג וכו’) ולפי שיקול הנהלת האתר מוצרכם יתוסף.

במידה ויש לכם מוצר עם מספר דגמים / צבעים העלאו כמוצר אחד ובתיאור המוצר רישמו את אופציות הדגמים והוסיפו תמונות של הדגמים – במידה ויעלו מוצרים זהים במהות (כלומר מספר מוצרים עם מחיר זהה ואשר זהים במהות רק שוני בדגם /צבע וכו’) כאשר יעלו לאתר הם יתאחדו כמוצר אחד  ויתוסף בהערות המוצר מלל בסגנון –  נא לציין את סוג הדגם והצבע בהערות ההזמנה.

חשוב לציין בתיאור המוצר שעל המזמינ.ה לציין את סוג הדגם / המלל לכתיבה או חריטה על המוצר בהערות ההזמנה או במייל לחנות.

כך כל הפרטים יהיו מתועדים בטופס ההזמנה או במייל בצורה מסודרת למניעת אי הבנות / טעויות בכתיבת השם להדפסה וכו.

לאחר בחירת הקטגוריה אליו משתייך המוצר תעברו לעמוד מילוי פרטי המוצר. בשם המוצר חשוב שתרשמו גם מינימום להזמנה. לדוגמא – מטריה ממותגת-מינ’ 15.

המינימום שתרשמו בכותרת המוצר יהיה המינימום שיוגדר אוטמטית בעמוד המוצר שלכם ולא יהיה ניתן לרכוש את המוצר מתחת לכמות היחידות שצויין בכותרת.

מילאו תיאור קצר על המוצר והוא יופיעו בחלק העליון של העמוד מוצר והתיאור מוצר הינו תיאור מפורט יותר שיופיע בחלק התחתון של עמוד המוצר.

יש למלא את כל הנתונים החשובים על המוצר למניעת אי הבנות, כמו – לאיזה גילאים מיועד, מה מכיל, מה הגודל (ס”מ/מ”ל…), מאיזה חומר עשוי (כותנה/פלסטיק…) וכו’

הוסיפו תמונה ראשית (מתחת איזורי התיאור מוצר ליחצו על העלאת תמונה ראשית)  ומומלץ תמונות נוספות המתארות את המוצר. שימו לב לגודל התמונה שאתם מעלים – מומלץ שיהיה מעל 300*300 ולא יותר מ 2400*2400 חשוב שתמונה ראשית תהיה מרובעת. 

הוסיפו תמונות המשקפות מוצר (מתחת התמונה הראשית ליחצו על הוספת תמונות מוצר) כדי שהאתר יעלה בצורה מהירה ויעבוד טוב תמונות כפולות או מיותרות באיזור האישי או תמונות שאינן מתארות מוצר, זהות או יותר מדי תמונות לא יעלו לעמוד המוצר וימחקו מהאזור האישי (מומלץ עד 4 תמונות אלא אם כן יש צורך ביותר כדי שהלקוחות יבינו מה המוצר או אופציות של דגמי המוצר) 

מלל בתיאור המוצר שאינו רלוונטי ואינו מתאר את המוצר ימחק מתיאור המוצר והמוצר יואשר ויעלה לאתר רק עם המלל המתאר מוצר.

התמונות באתר צריכות לשקף את המוצר הנמכר.

ניתן להוסיף סרטוני מידע על המוצרים רק כקישור לסרטון יוטיוב . את הקישור לסרטון מוסיפים בכפתור הוספת מדיה אשר ממוקם מעל אזור תיאור המוצר ובחלון שנפתח מימין לוחצים על הוספה מכתובת באינטרנט.

בתחתית העמוד מלאו את מחיר המוצר (זיכרו שזהו המחיר לפי רכישה בכמות שהוגדר בכותרת המוצר ולאחר מע”מ).

מתחת למחיר הרגיל של המוצר (ומקום של מחיר מבצע אם תרצו להוסיף מעת לעת) יש אופציה להגדיר הנחת כמות נוספת ובו תוכלו לרשום מחיר מוזל לרכישת כמות גדולה יותר. 

לעיתים ישנם מספר כיתות שמתארגנות יחד לרכישת מתנות ורוצות לדעת מה ההנחה שיקבלו בכמות גדולה לכן מומלץ להוסיף הנחה נוספת (לדוגמא מעל 50 יחידות או 80 יחידות) .

על אחריות החנות להעלאות תמונות ששייכים בבלעדיות לחנות למניעת פגיעה בזכויות יוצרים.

להוספת המוצר גם לקטגורית חינוך מיוחד אנא פנו אלינו למייל. (זוהי קטגוריה בה כיתות חינוך מיוחד יכולים להנות מהמחיר באתר ללא עמידה ביעד של הכמות המינימלית)

מומלץ למלא רק תיאור קצר על המוצר ולהשאיר את התיאור מוצר ריק כך שישר יראו בעמוד של המוצר את הפרטים על החנות שלך ולינק לפרטים להתקשרות (במידה ומילאת גם תיאור מוצר אז תופיע לשונית נוספת לאודות החנות)

חשוב שהתיאור הקצר יכיל מילים המתארות את המוצר בצורה טובה כדי שהמוצר יקודם בגוגל בצורה טובה. 

לא לשכוח אחרי כל פעולה ללחוץ על שמירה כדי שהנתונים לא ימחקו במעבר לדפים אחרים וחכו רגע להופעת פס ירוק בחלק העליון של העמוד עם כיתוב המאשר את סיום פעולת השמירה.

המוצר אינו עולה אוטומטית לאתר, לכן לא תראו אותו ישר לאחר שלחצתם אישור. לאחר כל הוספת מוצר או עידכון מוצר הוא צריך לעבור אישור של הנהלת גו ועד כדי לעלות לאתר. 

שימו לב שלאחר עידכון מוצר הוא נשלח מחדש לאישור הנהלת האתר וכאשר יאושר ויעלה שוב לאתר יתכן שיעלה עם שם קישור שונה מלפני העידכון, כלומר הלינק הקודם למוצר לא יעבוד ויהיה לינק חדש.

רישום מחירי מוצר באתר

שימו לב שהמחיר לכמות היחידות המינימלית הוא זה שיוצג בעמוד הקטגוריות הגולשים יבצעו סינון לפי מחיר אם המחיר גבוה מדי כי בחרתם מינימום נמוך אז לא ישימו לב למוצר שלכם. לכן חשוב לשקול מהו המינימום שתרשמו כך שתוכלו לעשות מחיר אטרקטיבי אך בו זמנית לא לאבד מכירות כי המינימום גבוה מדי. 

2. את המחיר של המוצר בהתחשב במינימום למכירה תרשמו באזור של המחיר

3. אם יהיו תקופות שתרצו לעשות על מחיר זה מבצע תוכלו לרשום את המחיר למבצע באזור המיוד ואף ניתן לתזמן את תאריכי המבצע על ידי לחיצה על תזמון מבצע.

4.  מאחר שמטרת האתר היא מכירות בכמויות וקהל היעד מעוניין לדעת מה המחיר שיקבל במידה וירכוש כמות גדולה יותר.  ניתן ליצור הנחת כמות נוספת לכמות גדולה יותר מהכמות המינימלית שהגדרתם.ן.

מתחת לאזור בו מגדירים את מחיר המוצר ניתן להוסיף  רכישה בסיטונאות (wholesale) על ידי רישום כמות מינימלית והמחיר לכמות זו.

כאשר לקוחות יוסיפו את כמות היחידות שצויין או יותר בעת התשלום המחיר יתעדכן אוטמטית.

כדי שהגדרת הרכישה הסיטונאית תופיע בעמוד המוצר צריך שהתיבה בשורה שרשום wholesale תהיה מסומנת בוי

זיכרו שברישום כחנות התחייבתם לתת לקהל לקוחות האתר מחיר השווה או הנמוך מהמחיר אשר אתם מוכרים דרך פלטפורמות שונות.

כפתור לשיחת וואטסאפ ישירות אליך ויוצג בעמוד החנות ובעמודי המוצרים

באודות החנות בסוף העמוד ישנה אפשרות לשים מספר טלפון שמתחבר לוואטסאפ כדי שלקוחות יוכלו לשאול בקלות ובצורה מהירה שאלות בוואטסאפ ולהחליט אם לרכוש.

אפשרויות נוספות בהגדרת מוצר- ניהול מלאי, מוצרים קשורים ומדיניות משלוחים מותאמת רק למוצר זה

באזור של הגדרת המחיר ישנם מספר לשוניות שבהם ניתן לעשות התאמות נוספות למוצר.

מלאי – במידה ויש מלאי נמוך ניתן להגדיר את כמות המלאי כך שמעל הכמות שהוגדרה לא יהיה ניתן לבצע רכישה והלקוחות יקבלו הודעה של כמה יחידות ניתן לרכוש ממוצר זה.

מוצרים קשורים – ניתן לבחור מוצר מהחנות שלכם.ן שתרצו שיופיע בתחתית העמוד של אותו מוצר שמעלים. לדוגמא אם העלנו עציץ ניתן לקשר אליו את התחתית המתאימה לאותו עציץ כך שהלקוחות יוכלו בקלות להוסיף כי יראו אותו בחלק התחתון של העמוד של העציץ. שימו לב שעד שמוצר לא אושר לא תוכלו למצוא אותו באופציה של המוצרים הקשורים , כלומר רק לאחר שאושרו המוצרים הקשורים רק אז תוכלו להוסיף אותם למוצר הראשי.

מדיניות משלוחים – במידה ותחליטו לעדכן בעמוד המוצר את לשונית מדיניות משלוחים זה יופיע רק בעמוד מוצר זה והמדיניות משלוחים הכללית של החנות  שאמורה להופיע אוטמטית בכל עמודי המוצרים שלכם.ן לא תופיע בעמוד זה. כך שמומלץ לעדכן מדיניות זו רק אם המוצר שונה משאר המוצרים שלכם ויש לו תנאי משלוח שונים.

 

יצירת קופונים – להנחה כללית או ליצירת מדרגות נוספות של הנחת כמויות

במידה ותרצו להוסיף מדרגות נוספות של הנחת כמות ניתן לעשות זאת על ידי קופונים.

ביצירת הקופון חשוב לרשום שם קצר לקופון שיהיה נוח ללקוחות להקליד, ואת סכום ההנחה למוצר. 

כאשר סוג ההנחה מוגדר כהנחת מוצר קבועה הסכום שתרשמו בשווי הקופון הוא ההנחה שתתנו בש”ח ליחידת מוצר. 

לדוגמא מוצר שעולה 40 ש”ח ובהפעלת הקופון תרצו שמחיר ליחידה יהיה 30 ש”ח תצטרכו לרשום בשדה זה 10

כאשר הגדרתם הנחה על כמות נוספת שמוגדרת בwholesale אז אם הלקוחות הוסיפו לסל את הכמות הנדרשת להפעלת הנחת wholesale  – הקופון יחושב ממחיר wholesale ולא מהמחיר הרגיל של המוצר.

זיכרו לציין בתיאור המוצר את פרטי הקופון , את הקוד והתנאים למימוש.

בעת יצירת הקופון מומלץ לציין סכום מינימום לרכישה להפעלת הקופון(במידה ויצרתם לאותו מוצר קופון נוסף חשוב לציין גם סכום מקסימלי כך שלא יוכלו להפעיל 2 קופונים בו זמנית) זאת כדי למנוע מלקוחות להפעיל את הקופון כאשר ההנחה לא תקפה לגביהם. לחישוב המינימום להפעלת הקופון הכפילו את מחיר המוצר או ה wholesale(לפני ההנחה) במספר היחידות המינימלי שצריך כדי שקופון זה יפעל.  

כמו כן צריך לציין לאיזה מוצר קופון זה תקף. 

עיברו ללשונית הגבלות שימוש

הוספת מספר הטלפון לתשלום בפייבוקס/ביט למייל אישור הזמנה ללקוחות

תרצו לקבל את התשלום בפייבוקס או ביט? תוכלו שישלח ללקוחות פרטים עם דרכי התשלום באישור ההזמנה שנשלח להם למייל עם הודעה אישית ממכם.ן .

בהגדרות החנות – אודות החנות באזור של כיתוב שנוסף למייל אישור הזמנה תוכלו לנסח הודעה בסגנון: 

להשלמת הטיפול בהזמנה אנא העבירו תשלום לפייבוקס/ביט עם ציון מספר ההזמנה בהערות למספר *****-*05

מענה לשאלות המתקבלות מהאתר

כאשר ישאלו אתכם.ן שאלה על מוצר דרך האתר תקבלו מייל עם השאלה שנשאלה ולינק, בכדי לענות יש ללחוץ על הלינק המצורף למייל או להיכנס לאזור האישי. באזור האישי תראו את שאלות הלקוחות מטה משמאל ובכדי לענות על השאלה יש קודם לאשר את השאלה על ידי לחיצה על הוי (האייקון של הפח נועד לשאלות שהינם ספאם). לאחר שתלחצו על הוי יופיע – השיבו ועל ידי לחיצה עליו יופיע חלון בו ניתן להשיב.

התשובה תשלח ישירות למייל של מי ששלח.ה את השאלה ותופיע בעמוד המוצר בלשוניות –  יש לי שאלה?   

פעולות לביצוע לאחר קבלת הזמנה

לאחר שלקוחות האתר מזמינים מהחנות שלכם.ן תקבלו מיד מייל עם פרטי ההזמנה ודרכי יצירת קשר עם הלקוח.ה. 

אנא דאגו שהתקבל התשלום לאמצעי שרשמת בסעיף מעלה או צרו קשר עם הלקוח.ה לגביית התשלום והמשך הטיפול בהזמנה.

 לאחר שווידאתם.ן שהתקבל אצלכם.ן התשלום לפייבוקס/ביט או כל אמצעי שביקשתם.ן ואין טעויות בנתונים שבהזמנה אנא עדכנו את סטטוס ההזמנה באזור האישי. 

לאחר קבלת התשלום העבירו את ההזמנה לסטטוס  – בתהליך.

ולאחר שהזמנה יצאה למשלוח ובמידה ויש מספר מעקב למשלוח ניתן לעדכן לסטטוס עבר למשלוח ולרשום שם את מספר המעקב כך שישלח ללקוח.ה.

לאחר שההזמנה הושלמה והלקוח.ה קיבל.ה את המוצר חשוב להעביר את ההזמנה לסטטוס – הושלם

בכל עידכון כזה נשלח לקונים מייל המציין את השלב שבו נמצאת ההזמנה.

כמו כן על אחריות החנות לוודא לפני אישור ההזמנה וקבלת הכסף מהלקוחות שאכן ההזמנה תקינה מבחינת הסכום לתשלום, שהקופון הופעל כראוי ופרטים מהותיים אחרים.

לסיכום

בידקו שמילאתם את כל הפרטים החשובים –

  • כותרת המוצר  – רשום בו שם המוצר והמינימום מוצרים למכירה.  לדוגמא:  מטריה -מינ’ 15      (חובה במתנות לילדים , במתנות לצוות לא חייבים לרשום מינימום)
  • תיאור קצר של מוצר – מה מארז מכיל, מאיזה חומרים עשוי, גודל מוצר, כמות יחידות בתוך מארז, לאיזה גיל מיועד וכו’
  • תיאור מוצר – במידה ויש נתונים מפורטים יותר, או במידה וזה מוצר בהתאמה אישית לציין שירשמו בהערות ההזמנה את המלל לחריטה/ הדפסה או יציינו את הדגם הנבחר
  • מחיר – חובה לציין מחיר, חשוב שהמחיר יתחשב במינימום למכירה ומומלץ מאוד להוסיף מדרגה נוספת לרכישת כמות. (מתחת למחיר בwholesale לרושם את המחיר ברכישת כמות גדולה יותר ולרשום את הכמות שמעליה המחיר מתעדכן, במתנות לילדים מומלץ שהמדרגה הנוספת תהיה מעל 50 ובמתנות לצוות תלוי בסוג המוצר או מעל 5 או מעל 25)
  • מדיניות משלוחים – תחת הגדרות חנות לרשום בכמה משפטים מהם האופציות למשלוח /איסוף עצמי/משלוח חינם מעל סכום , עלויות המשלוח וזמן אספקה לכל סוג משלוח ומדיניות החזרים. מלל זה יתווסף אוטמטית לכל עמודי המוצרים של החנות.
  • עלות משלוחים – תחת הגדרות חנות בלשונית משלוחים הגדירו את המחיר לכל סוג משלוח כך שהאופציות יופיעו בעמוד התשלום
  • אודות חנות – תחת הגדרות חנות הוסיפו באנר ולוגו של החנות שלכם.ן וכמה מילים עליכם.ן או החנות
  • מספר פייבוקס/ביט – ניתן להוסיף בלשונית אודות החנות כיתוב שנוסף למייל אישור הזמנה שנשלח ללקוחות ושם ניתן לרשום מספר טלפון לתשלום כדי לקצר את תהליך הגבייה.
  • חיבור לוואטסאפ שלכם – הוסיפו את מספר הנייד של העסק כך שלקוחות יוכלו לשאול אתכם ישירות שאלות 
  • חשוב לעדכן במערכת את סטטוס ההזמנה לאחר קבלת תשלום ולאחר שההזמנה סופקה  – כך שאנו נדע שאכן הלקוחות קיבלו מענה ואין הזמנות שנפלו בין הכסאות והתפספס לך מייל ההזמנה.

בכל שאלה אנו פה בשבילכם/ן! אנא צרו קשר ונשמח לתאם שיחת טלפון / הדרכת זום לפתיחת החנות והניהול השוטף

דילוג לתוכן